środa, 28 sierpnia 2013

Spekulacje transferowe

Okno transferowe w Europie szybkimi krokami zmierza ku końcowi. W tej sytuacji w mediach jest również sporo spekulacji odnośnie zawodników Benfiki Lizbona. Poniżej kilka najciekawszych z nich.

Francuska Nicea jest zainteresowana sprowadzeniem naszego obrońcy Stefana Mitrovicia. Są nim również zainteresowane klubu z Wysp Brytyjskich.

Hiszpański dziennik Mundo Deportivo wymienia Oscara Cardozo wśród kilku napastników, którymi zainteresowana jest FC Barcelona. W grupie tej są Llorente (Juventus), Cardozo (Benfica), Lucas Barrios (Spartak), Nelson Valdez (Al Jazeera) i Adrián López (Atlético).

Benficka chce się pozbyć Yannicka Djaló i Carlosa Martinsa, którzy obecnie są poza kadrą pierwszego zespołu i trenują z drużyną B.

Argentyński dziennik Ole umieszcza Benficę wśród kilku europejskich klubów, które są rzekomo zainteresowane obrońcą River Plate, Éderem Alvarezem Balantem. 20-letni Kolumbijczyk jest w 80% własnością argentyńskiego klubu, bo pozostałe 20% należy do jego ojca. River Plate oczekuje za swoją część 7 mln euro.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz