piątek, 30 sierpnia 2013

López i Mitrovic zostaną wypożyczeni?

Dwóch młodych obrońców, których Benfica Lizbona pozyskała na początku obecnego okna transferowego może zostać wypożyczonych. Są to 23-letni Argentyńczyk Lisandro López oraz jego rówieśnik z Serbii, Stefan Mitrovic.

Lisandro Lopez został kupiony za 5 mln euro z Arsenalu de Sarandi, a Stefan Mitrovic za 1,1 mln euro z belgijskiego Kortrijk. W sumie wiec Orły zainwestowały w nich 6,5 mln euro. Jednak konkurencja na środku defensywy Benfiki jest ogromna. Niekwestionowaną pozycję mają tak doświadczeni i klasowi zawodnicy jak Luisão i Garay, a są jeszcze ich zmiennicy Steven Vitória (ostatnio otrzymał portugalski paszport) i Jardel. W tej sytuacji klub jest skłonny ich wypożyczyć, by mogli dalej rozwijać swoje umiejętności.

Argentyńczykiem zainteresowanych jest kilka klubów hiszpańskich, a Serbem kluby z Anglii. Benfica ponadto chętnie pozbędzie się Carlosa Martinsa, Yannicka, Urreta i Júlio Césara, którzy mają ważne kontrakty, ale trener Jorge Jesus nie bierze ich pod uwagę i obecnie pracują z drużyną B.

abola.pt


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz