piątek, 12 października 2018

Zwycięstwo Argentyny - Cervi z golem, Salvio z asystą!

Reprezentacja Argentyny pokonała Irak 4:0 w meczu towarzyskim. W tym spotkaniu wystąpili skrzydłowi Benfiki Lizbona, Eduardo Salvio oraz Franco Cervi.

Pierwszą bramkę zdobył w 18. minucie zawodnik Interu Mediolan, Lautaro Martinez, który wykorzystał dośrodkowanie Marcosa Acuñy i głową umieścił piłkę w siatce. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Argentyńczyków i zasłużenie prowadzili w tym meczu.

W drugiej połowie widzieliśmy popis piłkarzy prowadzonych przez Lionela Scaloniego.
W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Roberto Pererya, który wykorzystał podanie Paulo Dybali.
Argentyna dobiła swojego rywala pod koniec meczu strzelając dwie bramki.
Najpierw bramkę zdobył Pezzela, który dołożył głowę po dobrym przedłużeniu piłki przez Eduardo Salvio.
Pogrom zakończył w doliczonym czasie gry Franco Cervi, który po indywidualnej akcji umieścił futbolówkę w siatce uderzeniem lewą nogą w dolny róg bramki.

Eduardo Salvio wszedł na murawę w 46. minucie. Zaliczył asystę, standardowo pomagał w defensywie i kilka razy dobrze wrzucał piłkę w pole karne.

Franco Cervi pojawił się na boisku na ostatnie pół godziny gry. Pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Imponował szybkością, dobrym dryblingiem i strzelił ładną bramkę.

Argentyna vs Irak 4:0 ( 1:0 )
1:0 Martinez ( 18')
2:0 Pereyra ( 53')
3:0 Pezzela ( 82')
4:0 Cervi ( 90+1')