poniedziałek, 16 grudnia 2013

Olhanense postawiło wysokie warunki

Benfica Lizbona pokonała 3:2 na wyjeździe SC Olhanense, w spotkaniu 13. kolejki Liga ZONE Sagres. Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem, a skazani na porażkę gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie.

Orły wywiozły z Estádio José Arcanjo komplet punktów, ale musiały się sporo natrudzić. Olhanense w pierwszej połowie dwukrotnie wychodziło na prowadzenie po trafieniach Femi Baloguna w 8 minucie i Paulo Regula w 31 minucie. Na całe szczęście Benfica bardzo szybko odpowiedziała wyrównującymi trafieniami Limy w 20 minucie i Nemanji Maticia w 37 minucie, a w 47 minucie wprowadzony w przerwie Miralem Sulejmani strzelił jak się później okazało zwycięską bramkę.

Niestety w trakcie spotkania kontuzji nabawił się bramkarz Artur Moraes i w 68 minucie musiał zostać zmieniony przez Słoweńca, Jana Oblaka.

Obszerny skrót spotkania: -- oglądaj

SC Olhanense vs Benfica Lizbona - 2:3 (2:2)
1:0 Femi Balogun (8')
1:1 Lima (20')
2:1 Paulo Regula (31')
2:2 Nemanja Matić (37')
2:3 Miralem Sulejmani (47')